دسته بندی نشده
title

اقدامات ارزشمند پارس ساختار در جهت رفع چالش ‏های اصلی توسعه صنعت فولاد کشور

۱ بهمن ۱۴۰۰
اقدامات ارزشمند پارس ساختار در جهت رفع چالش ‏های اصلی توسعه صنعت فولاد کشور

[vc_row][vc_column][vc_column_text]رئیس هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در چهارمین روز از هجدهمین نمایشگاه ایران متافو در بازدید از غرفه گروه صنعتی پارس ساختار اظهار کرد: امروز شاهد یک گروه صنعتی از جنس معدن، صنایع معدنی و اجزای صنایع وابسته هستیم که در توسعه فعالیت های خود تامین انرژی مورد نیاز را در دستور کار قرار داده است.

محمد فاطمیان افزود: در این مجموعه نه تنها جهت‏ گیری توسعه زنجیره ارزش از معدن تا صنایع پایین دستی در حال تامین است بلکه در جهت رفع چالش‏ های اصلی توسعه صنعت فولاد کشور اقدامات ارزشمندی انجام شده است.

رئیس هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تاکید کرد: استقرار واحدهای صنعتی این مجموعه در استان آذربایجان شرقی از نظر آمایش سرزمین در یک موقعیت منطبق با ساختار اکونومیک و ساختارها و مارکت‏ های آتی است که باعث شده آینده‏ای بسیار خوب در انتظار این مجموعه باشد.

فاطمیان حضور گروه صنعتی پارس ساختار در هجدهمین نمایشگاه ایران متافو را که به همت انجمن فولاد کشور برگزار می‏شود حضوری فعال برشمرد و ادامه داد: این نمایشگاه صرفا به نمایش عرضه توانمندی‌ها اکتفا نمی‏کند بلکه از این فضا به عنوان فرصتی مناسب برای تجلی حضور و موفقیت شرکت‏ های تازه وارد به این مجموعه در بازارهای بین المللی بهره می‏گیرد.

وی درپایان گفت: ما امیدواریم این مجموعه‏ ها بویژه گروه صنعتی پارس ساختار در جهت دستیابی به اهداف صنعت پیشران در شکل‏ گیری نمایشگاه‏ های تخصصی نقش آفرین باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]