دسته بندی نشده
title

وزیر اقتصاد و دارایی در بازدید از شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز: با همین همت و پشتکار ادامه دهید

۵ شهریور ۱۴۰۱
وزیر اقتصاد و دارایی در بازدید از شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز: با همین همت و پشتکار ادامه دهید

[vc_row][vc_column][vc_column_text]سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی و سخنگوی اقتصادی دولت به همراه معاونین، مدیران ارشد بانک های کشور، عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی، علیرضا منادی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولین استانی و جلیل نواده اباذر رییس هیات عامل گروه صنعتی پارس ساختار از شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز و روند پیشرفت احداث کارخانجات نورد سرد این شرکت بازدید کرد.

وزیر اقتصاد در این بازدید ظرفیت صنایع فولاد شهریار را قابل اتکا و ارزنده توصیف کرد و گفت: امیدواریم با همت مجموعه و بخش‌های مختلف دولت بتوانیم نیازهای اقتصادی کشور را از کارخانه‌های داخلی نظیر صنایع فولاد شهریار تامین کنیم.

وی با اشاره به روند مطلوب احداث کارخانجات نورد سرد شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز و حل مشکل کمبود ورق در کشور ادامه داد: یکی از ظرفیت های شرکت صنایع فولاد شهریار تولید ورق های گالوانیزه در شمالغرب کشور است که توانسته از واردات این کالای استراتژیک و خروج ارز از کشور جلوگیری کند.

خاندوزی در خطاب به مدیران مجموعه افزود: گروه صنعتی پارس ساختار یکی از بزرگترین مجموعه های موفق با دانش فنی بالاست که توانسته باشناخت مشکلات صنعت کشور در صدد رفع بخشی از این مشکلات باشد، لازم است با همین همت و پشتکار به کار و جهاد خود در عرصه تولید و اشتغال و افزایش قدرت اقتصادی کشور ادامه دهید.

وزیر امور اقتصاد و دارایی ضمن حمایت از طرح های تولیدی و صنعتی در کشور بیان کرد: طرح هایی که پتانسیل صادرات دارند باید مورد حمایت قرار گیرند.

گفتنی است وزیر امور اقتصاد و دارایی روز پنجشنبه به منظور بازدید از طرح های اقتصادی آذربایجان شرقی به این استان سفر کرده بود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]