دسته بندی نشده
title

شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز نشان ملی جشنواره حاتم را دریافت کرد

۱۷ تیر ۱۴۰۰
شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز نشان ملی جشنواره حاتم را دریافت کرد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار موفق به دریافت نشان ملی سومین جشنواره حمایت از تولید ملی (حاتم) شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی پارس ساختار؛ در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ملی حمایت از تولید ملى (حاتم) که با حضور مسوولان قوای سه گانه و مدیران برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد کشور در تالار مرکز همایش‌هاى بین المللى صدا و سیما برگزار شد، شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز نشان ملی جشنواره را دریافت کرد.

در این مراسم شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز وابسته به گروه صنعتی پارس ساختار بدلیل تولید ورق های ضخیم گالوانیزه تا ۳.۵ میلی متر برای اولین بار در کشور و تامین نیاز داخلی این کالای استراتژیک و خودکفایی کشور، در بخش انجام موفق پروژه های مرتبط با سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، نشان ملی جشنواره را دریافت کرد.

سومین جشنواره ملى حاتم در راستاى تمرکز بر محور ارزیابى نقش، جایگاه و توانمندى هاى بالقوه و بالفعل سازمان هاى ملى و بنگاه هاى اقتصادى در افزایش تولید ناخالص داخلى با حضور شرکت های بزرگ معدنی و صنعتی کشور برگزار شد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]